loading
Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse 1
Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse 2
Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse 3
Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse 4
Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse 5
Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse 6
Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse 1
Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse 2
Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse 3
Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse 4
Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse 5
Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse 6

Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse

Lloji: Clip-on
Këndi i hapjes: 100 gradë
Materiali: Çelik inox
Mbyllje e butë: po

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse


  Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse 7


  Kapëse 3d e rregulluar të jetë hidraulike
  mentesha amortizuese (me një drejtim)
  Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse 8  Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse 9

  Emri:

  TH3309 Mentesha me mbyllje të buta të dyerve të kabinetit pa kornizë

  Lloji

  Clip-on One Way

  Këndi i hapjes

  100°

  Diametri i kupës së menteshës 35Mm.

  Materia

  Çelik inox, i veshur me nikel

  Mbyllje e butë hidraulike

  po

  Rregullimi i thellësisë

  -2mm/ +2mm

  Rregullimi i bazës (lart/poshtë)

  -2mm/ +2mm

  Rregullimi i mbulimit të derës
  0mm/ +6mm
  Trashësia e përshtatshme e pllakës 15-20 mm
  Thellësia e kupës së menteshës 11.3Mm.
  Distanca e vrimës së vidës së filxhanit të menteshës 48Mm.
  Madhësia e shpimit të derës 3-7 mm
  Lartësia e pllakës së montimit H=0
  Paketa: 2 copë/polybag 200 copë/karton


  Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse 10

  Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse 11  PRODUCT DETAILS

  TH3309 Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse. Mentesha evropiane e kabinetit flutur me kapëse është më e lehtë dhe më e shpejtë për t'u përshtatur, thjesht montoni menteshën në derë, pllakën në kabinet dhe më pas lidhini ato së bashku.


  Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse 12
  Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse 13

  Ata kërkojnë shumë pak shtrirje dhe e bëjnë punën shumë më të lehtë kur keni disa mentesha për t'u përshtatur.  Këto menteshat e fshehura të kabinetit të kuzhinës përshtaten për dyert e plota 3/4 inç me mbivendosje në kabinete pa kornizë. Dera e kabinetit e mbulon kabinetin pothuajse plotësisht me një hapësirë ​​1/4 inç midis dyerve ose sirtarit. Nuk është i përshtatshëm për kabinetin e kornizës së fytyrës.  Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse 14

  Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse 15

  INSTALLATION DIAGRAM

  Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse 16

  Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse 17


  Në lidhje me menaxhimin e produktit, Tallsen Hardware ka ndërtuar një ekip profesional R&D për të kërkuar vazhdimisht dhe pavarësisht dhe për të zhvilluar prodhime të reja funksionale. Tallsen ka fituar një sërë patentash shpikjesh kombëtare, patente të modeleve të shërbimeve, njohje dhe besim nga partnerë vendas dhe të huaj. Ndërkohë, Tallsen ka krijuar një ekip profesional marketingu prej më shumë se 80 punonjësish në kombinimin e ERP, sistemit të menaxhimit CRM dhe modelit të marketingut të platformës elektronike O2O, duke u ofruar blerësve dhe përdoruesve nga 87 vende dhe rajone të botës një gamë të plotë të zgjidhje harduerike në shtëpi.  Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse 18  Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse 19

  Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse 20

  Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse 21

  Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse 22

  Mentesha të dyerve të kabinetit pa korniza të buta mbyllëse 23


  FAQ:

  • Përmbajtja e paketimit - Gjithsej 10 mentesha dhe vida instalimi janë të përfshira në paketë.

  • Mentesha e kabinetit pa korniza mbivendosëse - Këto mentesha evropiane funksionojnë VETËM për dyert e kabinetit pa kornizë, të krijuara për të kursyer hapësirë ​​në kabinete të ngushta.

  • Mentesha evropiane të kabinetit të banjës - Këto mentesha të dyerve të kabinetit janë bërë me amortizues të integruar për mbyllje më të qetë dhe më të sigurt.

  • Lehtë për t'u instaluar – Pllaka me kapëse dhe rregullim në 3 drejtime për instalim më të shpejtë, instalim më efikas; i shkëlqyeshëm për punët DIY ose kontraktorët.

  • Përmirësimi i aksesit – Krijuar me një hapje 35 mm (kupë menteshe) dhe kënd hapjeje 105°, është më e lehtë të hapësh dyert për t'iu përshtatur nevojave të kuzhinës.


  Bëhu në kontakt me ne.
  Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Ne po përpiqemi vazhdimisht vetëm për të arritur vlerën e klientëve
  Zgjidhjen
  Adresa
  TALLSEN Inovacioni dhe Teknologjia Industriale, Jinwan South Road, ZhaoqingCity, Provinca Guangdong, P. R. Kinë
  Customer service
  detect